Yüzme Havuzu Yapımı

” Betonarme Havuz Yapımı ” Suyu Sanata Dönüştürür

Yüzme havuzlarında uyulması gereken en önemli standartlardan biri de havuzun hijyenik olması ve insan sağlığını tehdit edici unsurlardan arındırılmış olmasıdır. Bunu sağlayacak en önemli koşulun suyun kalitesi olduğuna inan Serin Havuzculuk, içilebilir kalitedeki suda yüzme imkanı sağlamak amacıyla, dünyanın en gelişmiş sistemleri olan ve özellikle Amerika’da uygulanan ozon jeneratörlerini kullanıyor veya tuzla izalasyon yoluyla arıtma yapıyor. Ozon jeneratörleri klorlama yönteminin mücadelede etkisiz kaldığı virüs ve bakterileri oksidasyon yoluyla tamamen yok ederek doğru ve çağdaş bir filtrasyon ile sağlıklı havuz suyu sağlıyor. Ozon jeneratörü aynı zamanda klor sarfiyatını en aza indirerek işletme masrafını da önemli derecede düşürüyor.

Liner Havuz İmalatı

Kısa zamanda, düşük maliyetli havuz yapımının en kolay yolu liner havuzdur. Liner olarak adlandırılan malzeme saf PVC ham maddeden imal edilmiştir. Çok çeşitli renk ve desen yelpazesine sahiptir. Seramik, mozaik, bordür gibi çok renkli desenlerinin yanında tek renk ya da dokulu görünüme sahip modelleri vardır.  1,5 mm kalınlığındadır. Beton ya da çelik ana yapılarla uyumludur. Çok esnek bir madde olmasından dolayı yer hareketlerinden oluşabilecek de-formasyonlardan etkilenmez. Kesici bir cisimle özellikle kesilmedikçe yırtılmaz. Yırtılması durumunda havuz su ile dolu iken bile kolaylıkla tamir edilir.

Yüzerek sağlıklı kalın !

Su sakinlik ve dinginlik veren, vücut ağrılarını hafifletmede yardımcı olan en rahatlatıcı araç olarak kabul ediliyor. Yüzme ise suyun gücüne karşı koyarak kasları çalıştıran ve diğer tüm klasik egzersizlerden, kalori harcama ve kas çalıştırma açısından üstün olarak görülüyor. .


Hızlı Çözümler

Yüzme havuzu sistemine bağlı olarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler hakkında tavsiyeler vermekten mutluluk duyuyoruz. Bahçenizi veya Mülkünüzü görüp size en uygun hizmeti sağlamak istiyoruz. Tavsiyelerimiz ücretsizdir ! 🙂

Bir havuz işiniz mi var ? İletişime Geç