Tüm Hizmetlerimiz

1994denbuyanasuyusanatadntryoruz

Tatilinizi bahçenizde geçirmek istemez misiniz ?

Cefil Liner Havuz

Havuz CEFIL, iki kat PVC ve bir sıcak eritme işlemi ile birbirine yapışmış bir polyester tel içeren takviyeli PVC astar olup, örgü iki katın ortasına yerleştirilmiştir. Bu polyester örgü, PVC’nin esnekliğini etkilemeden, uzun süreli istikrar ve gözyaşı direnci sağlar. Bu esnek ve kullanılabilir set 1,5 mm kalınlığa sahiptir.
Devamını Okuyun

Hazır Havuz

Bir havuz yapımı istiyorsanız ve çok fazla teferruata girmek istemiyorsanız prefabrik havuz göz atabilirsiniz. Oldukça pratik olan ve son derece kullanışlı olan prefabrik havuz son derece uygun fiyatlarla sahip olacağınız nadir havuzlardandır. Son yıllarda bahçesi geniş olan birçok insanın bahçesine yaptırmayı tercih ettiği prefabrik havuzlar sizin istediğiniz büyüklükte ve genişlikte hazırlandığı gibi derinliği de sizin istediğiniz şekilde ayarlanabiliyor.
Devamını Okuyun

Sauna

Günümüzde insan sağlığını kötü yönde etkileyen parametrelerden biri de strestir. Ve stresi hayatımızdan uzak tutmak çok kolay olmayabilir. Stresi uzaklaştırmak için tercih edilen birçok yöntem varken sağlığınızı farklı şekillerde olumlu etkileyecek rahatlatıcı mekânlardan yardım almaya ne dersiniz? Stresten uzak kalmak için en keyifli yollardan biri olarak kabul gören sauna keyfi, sauna yapımı çalışmalarında tercih edilen farklı alternatiflerle hayatınızı renklendirilebilir.
Devamını Okuyun

Yüzme Havuzu Yapımı

Yüzme havuzlarında uyulması gereken en önemli standartlardan biri de havuzun hijyenik olması ve insan sağlığını tehdit edici unsurlardan arındırılmış olmasıdır. Bunu sağlayacak en önemli koşulun suyun kalitesi olduğuna inan Serin Havuzculuk, içilebilir kalitedeki suda yüzme imkanı sağlamak amacıyla, dünyanın en gelişmiş sistemleri olan ve özellikle Amerika'da uygulanan ozon jeneratörlerini kullanıyor veya tuzla izalasyon yoluyla arıtma yapıyor. Ozon jeneratörleri klorlama yönteminin mücadelede etkisiz kaldığı virüs ve bakterileri oksidasyon yoluyla tamamen yok ederek doğru ve çağdaş bir filtrasyon ile sağlıklı havuz suyu sağlıyor. Ozon jeneratörü aynı zamanda klor sarfiyatını en aza indirerek işletme masrafını da önemli derecede düşürüyor.
Devamını Okuyun

Havuz Bakımı

Yazın sıcak havalarda en çok ihtiyaç duyulan küçük büyük herkesin havuz olsa da girsek dediği dönemlerde, zamanında bakımı yapılmamış mikrop barındıran alanlardan oluşan su topluluğu, hastalıkların oluşmasına hatta ciddi vücut enfeksiyonlarına sebep olabilmekte, vahim sonuçlar doğurabilmektedir.
Devamını Okuyun

Havuz Kimyasalları

Dünyada dezenfektan olarak kullanılan en etkili maddelerden biridir.Klor toz halde bulunur. Suya atıldıktan sonra güneş ışığı (ultraviyole) etkisi ile kimyasal bağları kopar ve ayrışır açığa çıkan HOCl su içerisindeki bakteri ve mikroorganizmaları yok eder.Sudaki klor zararlı değildir.Suda bulunan bakteri ve mikrobiyolojik kirlilikler klor ile parçalanınca ortaya çıkan gaz kokusu rahatsız edicidir.Bu nedenle havuza klor atıldıktan sonra 1 saat havuza girilmemelidir.
Devamını Okuyun

Liner Havuz Kaplama

Türkiye'de liner kaplama ile havuz yapan ilk firma olan Serin Havuz liner renk ve seçenekleri ile ürün yelpazesini genişleterek hayallerinizi gerçeğe dönüştürmektedir.Havuzlarda en iyi sızdırmazlık sonucunu elde etmek için geliştirilmiş 150/100 kalınlığında PVC-P malzemeden üretilmiştir. Bu malzeme havuz iç kaplaması olarak en çok kullanılan malzemedir. Bunun sebebini geliştirilmiş şekil alma yeteneği, parçalanmaya karşı dirençli oluşu,kolaylıkla kaynak yapılabilmesi, UV ışınlarının sebep olduğu renk solmasına karşı gösterdiği direnç ve geniş renk seçeneklerine sahip olmasına bağlayabiliriz.
Devamını Okuyun

Havuz Örtüleri / Branda

Yüzme havuzları kış mevsimi gibi veya herhangi başka bir sebepten dolayı uzun süre kullanılmayacakları dönemlerde, hem güvenlik hemde yüzme havuzu ve havuz suyunun korunması amacıyla havuz örtüleri veya havuz kapama sistemleri ile kapatılmalıdırlar. İhtiyacınız olduğunda deneyimli kadromuz sizin için havuzunuzu kapatarak hem güvenliğinizi hemde yüzme havuzunuzun ömrünü uzatmayı sağlamaktadır.
Devamını Okuyun