Cefil Liner Havuz

HavuzKaplamasi

broşür indir

Hızlı İletişim

İletişim bilgilerinizi bırakarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.


[recaptcha size:compact]

CEFİL Havuz sistemi nedir ?

Havuz CEFIL, iki kat PVC ve bir sıcak eritme işlemi ile birbirine yapışmış bir polyester tel içeren takviyeli PVC astar olup, örgü iki katın ortasına yerleştirilmiştir. Bu polyester örgü, PVC’nin esnekliğini etkilemeden, uzun süreli istikrar ve gözyaşı direnci sağlar. Bu esnek ve kullanılabilir set 1,5 mm kalınlığa sahiptir.

CEFIL havuzunun kenarları kesmeden sağladığı yumuşak dokunuş ve pürüzsüz yüzey, sert malzemelerle üretildiğinde diğer havuzlarda oluşabilecek yaraları önler.

CEFIL Havuz astarı, son üretim sürecinde uygulanan vernikli koruyucu bir vernik katmanı sayesinde teknik ve estetik faydalarını geliştirir. Bu vernikleme cila, ultraviyole ışınlarından, yağlı kirlerden (güneşten koruyucular) ve herhangi bir kirlilikten kaynaklanan saldırılara karşı zararı korur.

CEFIL Havuz astarındaki mikroorganizmaların çoğalmasını önlemek için, filmlerimiz bu doğal elementlerin neden olduğu lekeleri ortadan kaldıran bir koruyucu madde ile formüle edilir.

Desenli tasarım çeşitleri, havuz bakımıyla ilgili agresif koşullardan astarı korumak için kanıtlanmış mürekkepleri olan özel bir büyük rulo baskı makinesi ile imal edilir.

Sonuç olarak, estetik, güç, esneklik, bakım ve dayanıklılık, CEFIL Havuzunu seçmek her zaman en iyi kazanan seçimdir.

Cefil Havuz kurulum aşamaları nasıldır ?

Silahla güçlendirilmiş CEFIL Havuz astarı herhangi bir yüzeye kolayca monte edilebilir: beton, fayans, boya, polyester vs …

Esnek bir malzeme olması, havuzun her şekline mükemmel uyum sağlar. Bu PVC takviyeli astarın özellikleri, termal füzyon kaynağı ile yapılan farklı tabakalar arasında mükemmel bir bağ oluşturmayı sağlar; sonuç, kaynak ile ısı birleştirme işleminden itibaren %100 su geçirmez bir birleşim sağlar.

Montaj adımları şu şekilde özetlenebilir:

Cefil Havuz’a ihtiyaç mı duyuyorsun ?