Hakkımızda

Since1994

MİSYONUMUZ

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek  problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.


Neden havuz sektöründe lideriz?

Bu sorunun cevabı milyonda bir ayrıntıdadır… Her mekanikçi, Yönetimin her bir üyesi ve her çalışanı tamamen bu sayfada belirtmiş olduğumuz ilkelere kendilerini adamıştır.

Tahmin ediyoruz ki bu adanmışlık sektörde bizleri lider konumuna taşımaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

Güven üzerine kurulan,
Servis & Kalite Çalışması

yaptığımız şeyleri severiz ve ona inanırız. bu sadece bize değil, hayatımızın her alanında uygulanan bir felsefedir. bizi meşhur yapan sadece havuz.

teklif iste

Ekibimiz

Eğer acil bir servise ihtiyacınız varsa 24 saat acil durum ekibimizi arayabilirsiniz

ACİL SIZINTILARIN VE ÇATLAKLARIN ONARIMINI HIZLI VE GÜVENLE YAPTIRIN

0533 233 33 00

Değerlerimiz

Havuz sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir. Her gün daha da büyümenin daha da gelişebilmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan geçer. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamalı ve çıkabilecek ufak tefek sorunlara hemen çözümler bularak onların yanında olduğumuzu göstermeliyiz.