Sauna

Sauna Bir Ağaç Masalı

Günümüzde insan sağlığını kötü yönde etkileyen parametrelerden biri de strestir. Ve stresi hayatımızdan uzak tutmak çok kolay olmayabilir. Stresi uzaklaştırmak için tercih edilen birçok yöntem varken sağlığınızı farklı şekillerde olumlu etkileyecek rahatlatıcı mekânlardan yardım almaya ne dersiniz? Stresten uzak kalmak için en keyifli yollardan biri olarak kabul gören sauna keyfi, sauna yapımı çalışmalarında tercih edilen farklı alternatiflerle hayatınızı renklendirilebilir.

Sauna yapımı öncesinde uygun görünen sauna tasarımı, işinde profesyonel kişiler tarafından projelendirilmeli ve tecrübeli ekiplerle hayata geçirilmelidir.Sauna koşullarının sağlanması için sauna yapımı sırasında dikkat edileceklerin yanında sauna aksesuarlarına da önem verilmelidir. Sizin için en uygun sauna yapımı tamamlandıktan sonra, ortamın aydınlatması için yapılacak doğru seçimler saunadan alacağınız verimi azımsanamayacak düzeyde değiştirebilir. Doğru konumlandırılmış sauna aydınlatma ekipmanları ile size özel saunaya kavuşabilirsiniz.

Kaliteli Sauna İmalatı Neler İçeriyor?

Kaliteli sauna imalatı doğru bir altyapı ve ısı yalıtımı ile başlar. 2,5 ve 4 ve 10 cm kalınlığında çam/ladin karkaslar ile ana taşıyıcı yapıyı kurar. Sıkıştırılmış ve ısı yalıtım değeri artırılmış taş/cam yünü ile mekânın yalıtımını en üst seviyeye çıkarırız.


Hızlı Çözümler

Yüzme havuzu sistemine bağlı olarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler hakkında tavsiyeler vermekten mutluluk duyuyoruz. Bahçenizi veya Mülkünüzü görüp size en uygun hizmeti sağlamak istiyoruz.

Tavsiyelerimiz ücretsizdir ! 🙂

Bir havuz işiniz mi var ? İletişime Geç